"Royals Perfume

...- tai prabangių nišinių kvepalų karalystė už kiekvienam prieinamą kainą. Siūlome bene didžiausią visame pasaulyje žinomų prabangių, kasdienių, nišinių, unisex aromatų asortimentą, platų kokybiškų kvepalų analogų pasirinkimą.

Apie mus

Royalsperfume siūlo platų JAE kvepalų gamintojų "Fragrance World", "Lattafa" ir "Lion Francesco" kvepalų asortimentą už konkurencingą ir kiekvienam pirkėjui prieinamą kainą. Arabiški kvepalai žinomi ir vertinami dėl savo kvapų paletės nišinių ir firminių kvepalų pasaulyje. Šių gamintojų produktai išsiskiria ir garsėja kvapų kompozicijos kokybe, unikaliu buteliuko dizainu ir nepriekaištingu aromato kvapu, nepaliekančiu abejingų. Mūsų gaminių asortimentas kruopščiai apgalvotas, atkreipiant dėmesį net į menkiausias detales, kad galėtume patenkinti kiekvieno žmogaus skonį, siūlydami asmenybę išryškinančius kvapus. Mūsų gaminiai yra aukščiausios kokybės, kad sukurtume nepriekaištingą vertę visiems "Royals Perfume" kvepalų klientams.

WHOLESALE INQUIRIES

Wholesale supply for any size of business

GET WHOLESALE DEALS

RoyalsPerfume

Kodėl rinktis mus

Arabiški kvepalai urmu

Arabiški kvepalai – tai unikaliu aromatu pasižymintys kvepalai, kurie yra kuriami laikantis ilgamečių Artimųjų Rytų parfumerijos tradicijų. Nėra jokios abejonės, šie kvepalai - nepalieka abejingų. Jei jus domina jų didmeninė prekyba ir norėtumėte dar palankesnių kainų, Royalsperfume.lt tam yra puiki vieta. Čia aptarsime bendradarbiavimo galimybes ir rasime, koks pasiūlymas geriausiai tiktų būtent jums. 

Arabiški kvepalai urmu – kaip įsigyti?

Royalsperfume.lt užsiima ne tik mažmenine, bet ir didmenine prekyba. Būtent dėl to, jei esate įmonė ir jums reikalingas jų tiekimas geresne kaina, mūsų internetinė parduotuvė yra kaip tik tai, ko jums reikia. Royalsperfume.lt asortimentą sudaro tik kokybiški, iš geriausių ingredientų pagaminti arabiški kvepalai, kurie pasižymi intensyviu, giliu kvapu ir ilgu išsilaikymu ant odos. Nuo gaivių citrusinių vaisių, šalavijų ir levandų aromato iki intensyvaus, gilaus kedro, muskuso ir pipirų kvapų derinio. Pasirinkimas čia – labai platus. Dėl to, kad ir kuriais iš jų susidomėsite, susisiekite su mumis dėl didmeninės prekybos sąlygų. Tai padaryti galite užpildydami formą, esančią mūsų internetinėje parduotuvėje, arba paskambindami telefonu +370 6170 1466. Visuomet stengiamės rasti tokį pasiūlymą, kuris geriausiai tiktų ir jums, ir mums. Norime, jog jūsų apsipirkimo patirtis būtų kuo geresnė, tad nebijokite užduoti jums rūpimų klausimų - mūsų konsultantai visuomet yra pasiruošę į juos atsakyti ir patarti, padėti išsirinkti. Tad, nieko nelaukite ir pasidairykite mūsų kataloge!,