DISCOVER ALL ROYALS PERFUME COLLECTIONS

Perfume Oil
Home Scents
New Arrivals

ROYALS PERFUME

READ MORE

WE OFFER

Fast Delivery

Get in 3-6 (working) days

Best Price Guarantee

We guarantte best price in the market

Free Returns

We guarantte best price in the market

Daugiau Apie Mus

„Royals Perfume“ – tai vartai į nepaprastą aromatų karalystę, kurie suteiks asmenybei žavesio ir taps elegantiško aromatu šleifu į prabangos ir rafinuotumo pasaulį.  Vieninteliai visoje Europoje arabiškų kvepalų platintojai, didžiuojasi galėdami pasiūlyti platų Jungtinių Arabų Emiratų kvepalų gamintojų „Fragrance World“, „Lattafa“ ir „Lion Francesco“ išskirtinės kvepalų paletės asortimentą. Mūsų asortimente rasite ne tik garsius arabiškų kvepalų prekės ženklus, tokius kaip „Fragrance World“ ir „Lattafa“, bet ir daugybę kitų įdomių gamintojų, pavyzdžiui, „Riiffs parfums“, „Rovena“, „Alambra perfumes“, „Paris Corner“ ir kitų. Mūsų siūlomi arabiški kvepalai, tai prabangos dvelksmas, suteikiantis kiekvienam pirkėjui prieinamą kainą. Feromoniniai kvepalai, aliejiniai kvepalai, nišiniai kvepalai – tai begalė skirtingų aromatų atspindinčių nuotaiką, asmenybę ir stilių – nuo ryškumo, subtilumo iki egzotiškumo ar klasikos. Nesvarbu, ar ieškote kasdienio aromato, ypatingo kvapo ar dovanos artimam žmogui, „Royals Perfume“ suteiks galimybę atrasti tai, kas džiugins bei taps kasdienio gyvenimo dalimi.

„Royals Perfume“ – aukščiausios kokybės arabiški kvepalai, kurie sužavės net išrankiausius. Kvepalai gaminami pagal griežčiausius standartus, geriausius ingredientus, siekiant užtikrinti ilgalaikį aromatą ir nepriekaištingą pojūtį. Ne ką mažiau svarbu, jog šių gamintojų kvepalų analogai, nenusileidžia originaliems kvepalams bei kvepalų kompozicijos yra kruopščiai kuriamos, siekiant tikslingai suderinti kvapų natas. Mūsų siūlomi kvepalų analogai išsiskiria ne tik nepriekaištinga kokybe, ilgalaikiu aromatu, bet ir stilingu buteliukų dizainu, kuriame atsispindi prabanga bei rafinuotumas. 

„Royals Perfume“ arabiškų kvepalų asortimentas kruopščiai apgalvotas, atkreipiant dėmesį net į menkiausias detales, kad galėtume atitikti kiekvieno žmogaus lūkesčius siūlydami aromatus, kurie atspindės jūsų individualumą bei asmenybės autentiškumą. Kvepalai moterims padės atskleisti eleganciją, paskleis šiltas, jausmingas aromatų natas, suteikiant pasitikėjimo savimi. Kvepalai vyrams, tai daugiau nei kvapas, tai pasirinkimas atskleisti savo vidinę stiprybę bei tvirtą asmenybę. Unisex kvepalai, kvapų simfonija skirta dar geriau išreikšti save pasirenkant kvapų natas, kurios puikiai tiks tiek elegantiškoms moterims, tiek rafinuotiems vyrams. 

Mūsų siūlomi arabiški kvepalai yra aukščiausios kokybės, kad sukurtų nepriekaištingą vertę visiems „Royals Perfume“ kvepalų klientams.

Norėdami padėti Jums atrasti tinkamiausias kvapų natas, „Royals Perfume“ klasifikuoja kvepalus į skirtingas kategorijas ir subkategorijas, atsižvelgdami į individualius poreikius bei lūkesčius. Kvepalai moterims, taip pat kaip ir kvepalai vyrams suteikia pasirinkimą iš tokių subkategorijų kaip: prabangūs kvepalai, nišiniai kvepalai, ilgai išliekantys kvepalai, aliejiniai kvepalai, feromoniniai kvepalai, unisex kvepalai bei kiti...  Jeigu dvejojate iš kurios subkategorijos kvepalų rūšys tinkamiausios būtent Jums, štai keletas skirtumų, kurie padės apsispręsti. Nišiniai kvepalai skirti tiems, kurie ieško išskirtinės, netradicinės kvapų įvairovės, pasižymintys tik aukščiausios kokybės ingredientais. Tai yra puikus būdas pabrėžti savo asmeninį identitetą kvapų pasaulyje. Aliejiniai kvepalai, tai koncentruoti kvapų eliksyrai, pagaminti aliejiniu pagrindu. Aliejinių kvepalų privalumai: ilgiau išliekantys kvapai nei tradicinių kvepalų, kvapas intensyvesnis bei sodresnis, natūralesni ingredientai, todėl puikiai tiks jautresnės odos savininkams. Dar viena sparčiai populiarėjanti kvepalų kategorija - feromoniniai kvepalai, tai intriguojanti kvepalų rūšis, kurioje įprastas aromatas susilieja su paslaptingų feromonų magija. Šie kvepalai teikia galimybę subtiliai išreikšti patrauklumą, išryškinti unikalų asmenybės spindesį.

Svarbu paminėti, kad „Royals Perfume“ tinklalapyje rasite kvepalų atitikmenis, kurie siūlo kvapų natas įkvėptas visiems gerai žinomų bei pasauliniu lygiu pripažintų prekinių ženklų, tokių kaip: „Versace“, „Victoria Secret“, „Tom Ford“, „Carolina Herrera“... Mėgaukitės kokybę už prieinamą kainą.

Jau daugiau nei du dešimtmečius „Royals Perfume“ džiaugiasi galėdami pasiūlyti platų arabiškų kvepalų asortimentą ir dalintis šia nepakartojama patirtimi su savo klientais. Ilgametė patirtis bei aistra kvapų pasauliui leidžia užtikrinti, patikimą ir efektyvų apsipirkimo procesą. Mūsų komanda visada pasiruošusi atsakyti į rūpimus klausimus užtikrinant, aukščiausio lygio profesionalų konsultacijas!

WHAT PEOPLE SAY

★★★★★

Love this perfume shop! Their fast shipping and hassle-free returns make shopping here a breeze.

Laura
Spain
★★★★★

This perfume shop is my go-to for all my fragrance needs. Fast shipping hassle-free returns, and excellent customer service make shopping here a pleasure.

Ieva
Lithuania
★★★★★

The quality of the fragrances at this perfume shop is simply unmatched. I'm always impressed with the scents I receive.

Alma
Sweden
★★★★★

Big selection of perfumes to choose from, with something for everyone. The quality of the fragrances is top-notch and the prices are very reasonable.

Rita
Latvia
Lattafa 
Teriaq
Get Now
New
€49,49
Lattafa
Art Of Arabia III
Get Now
New
€58,00

OUR BRANDS