Neparduoti ir nesidalyti mano asmenine informacija

Kaip aprašyta mūsų Privatumo Politikoje, asmeninę informaciją renkame iš jūsų sąveikos su mumis ir mūsų svetaine, įskaitant slapukus ir panašias technologijas. Šia asmenine informacija taip pat galime dalytis su trečiosiomis šalimis, įskaitant reklamos partnerius. Taip elgiamės, kad kitose svetainėse galėtume rodyti jūsų interesus labiau atitinkančius skelbimus ir dėl kitų priežasčių, aprašytų mūsų privatumo politikoje.

Asmeninės informacijos dalijimasis tikslinės reklamos tikslais, atsižvelgiant į jūsų sąveiką skirtingose svetainėse, gali būti laikomas "pardavimu", "dalijimusi" arba "tiksline reklama" pagal tam tikrus privatumo įstatymus. Priklausomai nuo to, kur gyvenate, galite turėti teisę atsisakyti šios veiklos. Jei norite pasinaudoti šia atsisakymo teise, vadovaukitės toliau pateiktomis instrukcijomis.

Jei apsilankysite mūsų svetainėje su įjungtu Pasaulinės Privatumo Kontrolės atsisakymo pirmenybės signalu, priklausomai nuo to, kur esate, mes tai laikysime prašymu atsisakyti veiklos, kuri gali būti laikoma asmeninės informacijos "pardavimu" ar "dalijimusi", arba kitokio naudojimo, kuris gali būti laikomas tiksline reklama pagal įrenginį ir naršyklę, kurią naudojote lankydamiesi mūsų svetainėje.